Головна Календар

Календар


Коло
Тур
Дата
Господарi
Рахунок
Гостi
1
1
21-04-2018
Десант-25
Динамо Дніпро
21-04-2018
Дніпр-1
1:0
БРІС
21-04-2018
Гепард
5:2
Метеор
2
25-05-2018
БРІС
2:2
Гепард
27-04-2018
Динамо Дніпро
0:2
Дніпр-1
27-04-2018
Перша Столиця
Десант-25
3
11-05-2018
Дніпр-1
1:3
Перша Столиця
11-05-2018
Гепард
5:2
Динамо Дніпро
11-05-2018
Метеор
3:4
БРІС
4
18-05-2018
Динамо Дніпро
3:3
Метеор
18-05-2018
Перша Столиця
1:2
Гепард
18-05-2018
Десант-25
Дніпр-1
5
01-06-2018
Гепард
Десант-25
01-06-2018
Метеор
1:5
Перша Столиця
01-06-2018
БРІС
0:2
Динамо Дніпро
6
08-06-2018
Перша Столиця
2:1
БРІС
08-06-2018
Десант-25
Метеор
08-06-2018
Дніпр-1
1:1
Гепард
7
22-06-2018
Метеор
Дніпр-1
22-06-2018
БРІС
Десант-25
22-06-2018
Динамо Дніпро
Перша Столиця
2
8
10-08-2018
Динамо Дніпро
Десант-25
10-08-2018
БРІС
Дніпр-1
10-08-2018
Метеор
Гепард
9
17-08-2018
Гепард
БРІС
17-08-2018
Дніпр-1
Динамо Дніпро
17-08-2018
Десант-25
Перша Столиця
10
23-08-2018
Перша Столиця
Дніпр-1
23-08-2018
Динамо Дніпро
Гепард
23-08-2018
БРІС
Метеор
11
31-08-2018
Метеор
Динамо Дніпро
31-08-2018
Гепард
Перша Столиця
31-08-2018
Дніпр-1
Десант-25
12
07-09-2018
Десант-25
Гепард
07-09-2018
Перша Столиця
Метеор
07-09-2018
Динамо Дніпро
БРІС
13
21-09-2018
БРІС
Перша Столиця
21-09-2018
Метеор
Десант-25
21-09-2018
Гепард
Дніпр-1
14
28-09-2018
Дніпр-1
Метеор
28-09-2018
Десант-25
БРІС
20-04-2018
Перша Столиця
1:1
Динамо Дніпро

Коло
Тур
Дата
Господарi
Рахунок
Гостi
1
1
21-04-2018
ФК Рівне-АТО
0:0
Карпатська Земля
21-04-2018
Збірна Тернопільщини
1:1
Прикарпаття АТО
21-04-2018
Легіон-АТО
Десант-80
21-04-2018
Радар Захід
0:3
Леви
21-04-2018
Крила АТО
НГУ 4114
2
27-04-2018
Карпатська Земля
НГУ 4114
27-04-2018
Леви
4:0
Крила АТО
27-04-2018
Десант-80
Радар Захід
27-04-2018
Прикарпаття АТО
2:2
Легіон-АТО
27-04-2018
ФК Рівне-АТО
1:1
Збірна Тернопільщини
3
05-05-2018
Збірна Тернопільщини
2:0
Карпатська Земля
05-05-2018
Легіон-АТО
0:0
ФК Рівне-АТО
04-05-2018
Радар Захід
Прикарпаття АТО
05-05-2018
Крила АТО
Десант-80
04-05-2018
НГУ 4114
Леви
4
11-05-2018
Карпатська Земля
0:2
Леви
11-05-2018
Десант-80
НГУ 4114
11-05-2018
Прикарпаття АТО
1:0
Крила АТО
11-05-2018
ФК Рівне-АТО
3:0
Радар Захід
11-05-2018
Збірна Тернопільщини
5:1
Легіон-АТО
5
18-05-2018
Легіон-АТО
5:0
Карпатська Земля
18-05-2018
Радар Захід
0:1
Збірна Тернопільщини
19-05-2018
Крила АТО
1:0
ФК Рівне-АТО
18-05-2018
НГУ 4114
Прикарпаття АТО
18-05-2018
Леви
2:1
Десант-80
6
25-05-2018
Карпатська Земля
5:5
Десант-80
25-05-2018
Прикарпаття АТО
0:2
Леви
25-05-2018
ФК Рівне-АТО
НГУ 4114
25-05-2018
Збірна Тернопільщини
4:0
Крила АТО
25-05-2018
Легіон-АТО
5:0
Радар Захід
7
01-06-2018
Радар Захід
2:2
Карпатська Земля
02-06-2018
Крила АТО
Легіон-АТО
01-06-2018
НГУ 4114
Збірна Тернопільщини
01-06-2018
Леви
2:2
ФК Рівне-АТО
01-06-2018
Десант-80
4:3
Прикарпаття АТО
8
15-06-2018
Карпатська Земля
2:3
Прикарпаття АТО
15-06-2018
ФК Рівне-АТО
2:1
Десант-80
15-06-2018
Збірна Тернопільщини
1:2
Леви
15-06-2018
Легіон-АТО
НГУ 4114
15-06-2018
Радар Захід
1:1
Крила АТО
9
23-06-2018
Крила АТО
5:0
Карпатська Земля
22-06-2018
НГУ 4114
Радар Захід
22-06-2018
Леви
2:0
Легіон-АТО
22-06-2018
Десант-80
0:2
Збірна Тернопільщини
22-06-2018
Прикарпаття АТО
3:2
ФК Рівне-АТО
2
10
29-06-2018
Карпатська Земля
ФК Рівне-АТО
29-06-2018
Прикарпаття АТО
0:0
Збірна Тернопільщини
29-06-2018
Десант-80
2:4
Легіон-АТО
29-06-2018
Леви
0:0
Радар Захід
29-06-2018
НГУ 4114
Крила АТО
11
03-08-2018
НГУ 4114
Карпатська Земля
03-08-2018
Крила АТО
Леви
03-08-2018
Радар Захід
Десант-80
03-08-2018
Легіон-АТО
Прикарпаття АТО
03-08-2018
Збірна Тернопільщини
ФК Рівне-АТО
12
10-08-2018
Карпатська Земля
Збірна Тернопільщини
10-08-2018
ФК Рівне-АТО
Легіон-АТО
05-05-2018
Прикарпаття АТО
2:0
Радар Захід
10-08-2018
Десант-80
Крила АТО
10-08-2018
Леви
НГУ 4114
13
17-08-2018
Леви
Карпатська Земля
17-08-2018
НГУ 4114
Десант-80
17-08-2018
Крила АТО
Прикарпаття АТО
17-08-2018
Радар Захід
ФК Рівне-АТО
17-08-2018
Легіон-АТО
Збірна Тернопільщини
14
23-08-2018
Карпатська Земля
Легіон-АТО
23-08-2018
Збірна Тернопільщини
Радар Захід
23-08-2018
ФК Рівне-АТО
Крила АТО
23-08-2018
Прикарпаття АТО
НГУ 4114
23-08-2018
Десант-80
Леви
15
31-08-2018
Десант-80
Карпатська Земля
31-08-2018
Леви
Прикарпаття АТО
31-08-2018
НГУ 4114
ФК Рівне-АТО
31-08-2018
Крила АТО
Збірна Тернопільщини
31-08-2018
Радар Захід
Легіон-АТО
16
07-09-2018
Карпатська Земля
Радар Захід
21-04-2018
Легіон-АТО
5:1
Крила АТО
07-09-2018
Збірна Тернопільщини
НГУ 4114
07-09-2018
ФК Рівне-АТО
Леви
07-09-2018
Прикарпаття АТО
Десант-80
17
21-09-2018
Прикарпаття АТО
Карпатська Земля
21-09-2018
Десант-80
ФК Рівне-АТО
21-09-2018
Леви
Збірна Тернопільщини
21-09-2018
НГУ 4114
Легіон-АТО
21-09-2018
Крила АТО
Радар Захід
18
28-09-2018
Карпатська Земля
Крила АТО
28-09-2018
Радар Захід
НГУ 4114
28-09-2018
Легіон-АТО
Леви
28-09-2018
Збірна Тернопільщини
Десант-80
28-09-2018
ФК Рівне-АТО
Прикарпаття АТО

Коло
Тур
Дата
Господарi
Рахунок
Гостi
1
1
10-05-2018
Патріот
3:0
Ветерани ФСК ЗСУ
20-04-2018
ФК УДО
ВІТІ
20-04-2018
ФК АКС
7:1
ФК Ветеранське Братерство
20-04-2018
Калібр
4:3
ФК Зеніт
20-04-2018
ФК Сталева Лелека
0:11
Армія
2
27-04-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
0:4
Армія
27-04-2018
ФК Зеніт
10:0
ФК Сталева Лелека
28-04-2018
ФК Ветеранське Братерство
Калібр
27-04-2018
ВІТІ
3:0
ФК АКС
27-04-2018
Патріот
0:1
ФК УДО
3
12-06-2018
ФК УДО
1:3
Ветерани ФСК ЗСУ
04-05-2018
ФК АКС
1:4
Патріот
04-05-2018
Калібр
0:2
ВІТІ
05-05-2018
ФК Сталева Лелека
5:1
ФК Ветеранське Братерство
04-05-2018
Армія
1:3
ФК Зеніт
4
11-05-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
0:6
ФК Зеніт
12-05-2018
ФК Ветеранське Братерство
0:11
Армія
11-05-2018
ВІТІ
10:0
ФК Сталева Лелека
11-05-2018
Патріот
2:3
Калібр
11-05-2018
ФК УДО
1:2
ФК АКС
5
18-05-2018
ФК АКС
1:1
Ветерани ФСК ЗСУ
05-06-2018
Калібр
2:2
ФК УДО
18-05-2018
ФК Сталева Лелека
0:9
Патріот
19-05-2018
Армія
4:0
ВІТІ
19-05-2018
ФК Зеніт
ФК Ветеранське Братерство
6
25-05-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
3:1
ФК Ветеранське Братерство
25-05-2018
ВІТІ
ФК Зеніт
26-05-2018
Патріот
Армія
25-05-2018
ФК УДО
3:2
ФК Сталева Лелека
12-06-2018
ФК АКС
0:2
Калібр
7
05-06-2018
Калібр
7:3
Ветерани ФСК ЗСУ
01-06-2018
ФК Сталева Лелека
1:2
ФК АКС
02-06-2018
Армія
2:1
ФК УДО
01-06-2018
ФК Зеніт
Патріот
02-06-2018
ФК Ветеранське Братерство
ВІТІ
8
08-06-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
1:2
ВІТІ
09-06-2018
Патріот
8:0
ФК Ветеранське Братерство
08-06-2018
ФК УДО
1:2
ФК Зеніт
09-06-2018
ФК АКС
1:2
Армія
08-06-2018
Калібр
10:1
ФК Сталева Лелека
9
15-06-2018
ФК Сталева Лелека
2:5
Ветерани ФСК ЗСУ
16-06-2018
Армія
2:3
Калібр
15-06-2018
ФК Зеніт
6:0
ФК АКС
16-06-2018
ФК Ветеранське Братерство
0:5
ФК УДО
15-06-2018
ВІТІ
0:1
Патріот
2
10
22-06-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
Патріот
22-06-2018
ВІТІ
4:2
ФК УДО
22-06-2018
ФК Ветеранське Братерство
ФК АКС
22-06-2018
ФК Зеніт
Калібр
22-06-2018
Армія
10:1
ФК Сталева Лелека
11
03-08-2018
Армія
3:0
Ветерани ФСК ЗСУ
03-08-2018
ФК Сталева Лелека
ФК Зеніт
03-08-2018
Калібр
ФК Ветеранське Братерство
03-08-2018
ФК АКС
ВІТІ
03-08-2018
ФК УДО
Патріот
12
10-08-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
ФК УДО
10-08-2018
Патріот
ФК АКС
10-08-2018
ВІТІ
Калібр
10-08-2018
ФК Ветеранське Братерство
ФК Сталева Лелека
10-08-2018
ФК Зеніт
Армія
13
17-08-2018
ФК Зеніт
Ветерани ФСК ЗСУ
17-08-2018
Армія
ФК Ветеранське Братерство
17-08-2018
ФК Сталева Лелека
ВІТІ
17-08-2018
Калібр
Патріот
17-08-2018
ФК АКС
ФК УДО
14
23-08-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
ФК АКС
23-08-2018
ФК УДО
Калібр
23-08-2018
Патріот
ФК Сталева Лелека
23-08-2018
ВІТІ
Армія
23-08-2018
ФК Ветеранське Братерство
ФК Зеніт
15
31-08-2018
ФК Ветеранське Братерство
Ветерани ФСК ЗСУ
31-08-2018
ФК Зеніт
ВІТІ
31-08-2018
Армія
Патріот
31-08-2018
ФК Сталева Лелека
ФК УДО
31-08-2018
Калібр
ФК АКС
16
07-09-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
Калібр
07-09-2018
ФК АКС
ФК Сталева Лелека
07-09-2018
ФК УДО
Армія
07-09-2018
Патріот
ФК Зеніт
07-09-2018
ВІТІ
ФК Ветеранське Братерство
17
21-09-2018
ВІТІ
Ветерани ФСК ЗСУ
21-09-2018
ФК Ветеранське Братерство
Патріот
21-09-2018
ФК Зеніт
ФК УДО
21-09-2018
Армія
ФК АКС
21-09-2018
ФК Сталева Лелека
Калібр
18
28-09-2018
Ветерани ФСК ЗСУ
ФК Сталева Лелека
28-09-2018
Калібр
Армія
28-09-2018
ФК АКС
ФК Зеніт
28-09-2018
ФК УДО
ФК Ветеранське Братерство
28-09-2018
Патріот
ВІТІ

Коло
Тур
Дата
Господарi
Рахунок
Гостi
1
1
20-04-2018
Майський
Сухопутка
20-04-2018
Десант
1:0
Вікторія
20-04-2018
Гіацинт
Енергія
07-06-2018
Штурм Миколаїв
7:1
Дельта
20-04-2018
Фенікс
Агат
2
25-05-2018
Дельта
0:4
Фенікс
27-04-2018
Енергія
Штурм Миколаїв
27-04-2018
Вікторія
3:2
Гіацинт
27-04-2018
Сухопутка
Десант
27-04-2018
Кропивницький
Майський
3
04-05-2018
Десант
Кропивницький
16-06-2018
Гіацинт
0:5
Сухопутка
04-05-2018
Штурм Миколаїв
Вікторія
04-05-2018
Фенікс
Енергія
04-05-2018
Агат
Дельта
4
11-05-2018
Енергія
Агат
30-04-2018
Вікторія
2:0
Фенікс
11-05-2018
Сухопутка
Штурм Миколаїв
11-05-2018
Кропивницький
Гіацинт
11-05-2018
Майський
Десант
5
18-05-2018
Гіацинт
Майський
18-05-2018
Штурм Миколаїв
0:1
Кропивницький
31-05-2018
Фенікс
0:5
Сухопутка
18-05-2018
Агат
Вікторія
20-04-2018
Дельта
0:3
Енергія
6
25-04-2018
Вікторія
8:0
Дельта
24-05-2018
Сухопутка
Агат
24-05-2018
Кропивницький
3:0
Фенікс
24-05-2018
Майський
Штурм Миколаїв
24-05-2018
Десант
Гіацинт
7
28-06-2018
Штурм Миколаїв
2:1
Десант
10-05-2018
Фенікс
0:1
Майський
01-06-2018
Агат
Кропивницький
01-06-2018
Дельта
Сухопутка
01-06-2018
Енергія
Вікторія
8
08-06-2018
Сухопутка
Енергія
08-06-2018
Кропивницький
3:0
Дельта
08-06-2018
Майський
Агат
08-06-2018
Десант
Фенікс
02-07-2018
Гіацинт
3:1
Штурм Миколаїв
9
15-06-2018
Фенікс
Гіацинт
15-06-2018
Агат
Десант
15-06-2018
Дельта
Майський
15-06-2018
Енергія
Кропивницький
18-05-2018
Вікторія
0:2
Сухопутка
10
16-06-2018
Кропивницький
1:0
Вікторія
22-06-2018
Майський
Енергія
22-06-2018
Десант
5:1
Дельта
22-06-2018
Гіацинт
Агат
22-06-2018
Штурм Миколаїв
Фенікс
11
29-06-2018
Агат
Штурм Миколаїв
10-05-2018
Дельта
0:2
Гіацинт
29-06-2018
Енергія
Десант
29-06-2018
Вікторія
Майський
07-06-2018
Сухопутка
2:0
Кропивницький
2
12
03-08-2018
Сухопутка
Майський
03-08-2018
Вікторія
Десант
03-08-2018
Енергія
Гіацинт
03-08-2018
Дельта
Штурм Миколаїв
03-08-2018
Агат
Фенікс
13
10-08-2018
Фенікс
Дельта
10-08-2018
Штурм Миколаїв
Енергія
10-08-2018
Гіацинт
Вікторія
10-05-2018
Десант
4:1
Сухопутка
10-08-2018
Майський
Кропивницький
14
17-08-2018
Кропивницький
Десант
17-08-2018
Сухопутка
Гіацинт
05-05-2018
Вікторія
1:0
Штурм Миколаїв
18-05-2018
Енергія
3:0
Фенікс
17-08-2018
Дельта
Агат
15
23-08-2018
Агат
Енергія
23-08-2018
Фенікс
Вікторія
03-05-2018
Штурм Миколаїв
0:1
Сухопутка
20-04-2018
Гіацинт
0:6
Кропивницький
20-04-2018
Десант
2:0
Майський
16
27-04-2018
Майський
2:1
Гіацинт
31-08-2018
Кропивницький
Штурм Миколаїв
31-08-2018
Сухопутка
Фенікс
31-08-2018
Вікторія
Агат
31-08-2018
Енергія
Дельта
17
07-09-2018
Дельта
Вікторія
07-09-2018
Агат
Сухопутка
07-09-2018
Фенікс
Кропивницький
07-09-2018
Штурм Миколаїв
4:1
Майський
18-05-2018
Гіацинт
1:2
Десант
18
12-09-2018
Десант
Штурм Миколаїв
12-09-2018
Майський
Фенікс
12-09-2018
Кропивницький
Агат
12-09-2018
Сухопутка
6:0
Дельта
12-09-2018
Вікторія
Енергія
19
14-09-2018
Енергія
0:1
Сухопутка
14-09-2018
Дельта
Кропивницький
14-09-2018
Агат
Майський
27-04-2018
Фенікс
1:5
Десант
14-09-2018
Штурм Миколаїв
Гіацинт
20
05-05-2018
Гіацинт
2:0
Фенікс
19-09-2018
Десант
Агат
19-09-2018
Майський
Дельта
10-05-2018
Кропивницький
3:2
Енергія
19-09-2018
Сухопутка
Вікторія
21
21-09-2018
Вікторія
Кропивницький
21-09-2018
Енергія
Майський
21-09-2018
Дельта
Десант
21-09-2018
Агат
Гіацинт
16-06-2018
Фенікс
1:6
Штурм Миколаїв
22
28-09-2018
Штурм Миколаїв
Агат
28-09-2018
Гіацинт
Дельта
28-09-2018
Десант
Енергія
20-06-2018
Майський
0:3
Вікторія
28-09-2018
Кропивницький
Сухопутка

Коло
Тур
Дата
Господарi
Рахунок
Гостi
1
1
20-04-2018
Дика Качка
0:2
Прикордонник
20-04-2018
ФК Хмельницький
2:1
НЦ ДШВ
20-04-2018
Зірка
Купол-95
2
27-04-2018
Прикордонник
Купол-95
27-04-2018
НЦ ДШВ
0:4
Зірка
27-04-2018
Дика Качка
2:0
ФК Хмельницький
3
11-05-2018
ФК Хмельницький
1:3
Прикордонник
20-04-2018
Зірка
0:2
Дика Качка
11-05-2018
Купол-95
НЦ ДШВ
4
24-05-2018
Прикордонник
НЦ ДШВ
24-05-2018
Дика Качка
Купол-95
24-05-2018
ФК Хмельницький
Зірка
5
08-06-2018
Зірка
2:1
Прикордонник
08-06-2018
Купол-95
ФК Хмельницький
18-05-2018
НЦ ДШВ
0:3
Дика Качка
2
6
10-08-2018
Прикордонник
Дика Качка
10-08-2018
НЦ ДШВ
ФК Хмельницький
10-08-2018
Купол-95
Зірка
7
23-08-2018
Купол-95
Прикордонник
23-08-2018
Зірка
НЦ ДШВ
23-08-2018
ФК Хмельницький
Дика Качка
8
07-09-2018
Прикордонник
ФК Хмельницький
07-09-2018
Дика Качка
Зірка
07-09-2018
НЦ ДШВ
Купол-95
9
14-09-2018
НЦ ДШВ
Прикордонник
14-09-2018
Купол-95
Дика Качка
14-09-2018
Зірка
ФК Хмельницький
10
28-09-2018
Прикордонник
Зірка
28-09-2018
ФК Хмельницький
Купол-95
28-09-2018
Дика Качка
НЦ ДШВ